Rubriky
Muži

Nebojte sa otvoriť

Chlapi odmietajú hovoriť. Jednoducho väčšinou sa vôbec nechcú rozprávať o ničom. Tiež som bol taký, myslel som si, že reči sú zbytočné a že nič iné ako skutky k životu nepotrebujem. Moja partnerka a teda neskôr aj moja žena bola osôbka, ktorá sa neustále potrebovala o niečom rozprávať, čo som ja pokladal za zbytočné. Žil som si svoj život, podnikal som a povedal som jej, že nech sa vyrozpráva v práci, lebo ja na to nemám čas. Áno, bola to veľká chyba a veľmi sa na mňa za to nahnevala, no vtedy som bol taký. Až do momentu, kedy som nezačal mať problémy, o ktorých som sa potreboval rozprávať.

květina
 
Každý muž občas príde do takého štádia, kedy mu to „tam dolu“ nefunguje tak, ako by si predstavoval. Asi nemusím opisovať, aké je to pre chlapa ťažké, keď nemôže plnohodnotne uspokojiť svoju ženu. Vedel som, že ak sa chcem o tom rozprávať, musím ísť za ňou a poradiť sa s ňou. Hoci to bolo pre mňa veľmi ťažké, išiel som za ňou a začali sme sa rozprávať o našich možnostiach. Stres a vek spôsobuje svoje, preto sme sa teda zhodli na tom, že musíme vyskúšať viagru cobra.

prádlo
 
Bol som viac, než len skeptický. Myslel som si, že je to len nejaký hlúpy marketingový ťah, že jednoducho neexistuje, aby na mňa niečo také fungovalo. Ale naozaj som sa neuveriteľne mýlil. Je to možno pre niektorých chlapov tabu a nechcú sa o tom rozprávať, no ja by som im teda radil pravý opak. Nech o tom diskutujú, nech sa radia so svojimi ženami a vtedy uvidíte, že to ide. A že to vôbec nie je také ťažké, otvoriť sa vašej partnerke a povedať jej, čo si myslíte, čo vás trápi a o čom to vlastne celé je. Keď sa nebudete báť, môžete si byť takmer stopercentne istý, že vám pomôže bez toho, aby vás odsudzovala alebo, aby sa jej niečo nepáčilo. Ľutujem, že som sa s ňou nezačal rozprávať oveľa skôr. Bolo mi ľahšie. Ale lepšie neskoro ako nikdy.