Rubriky
Produkty

Hliníkové dvere

Dvere sú vyrobené tak, aby vám umožnili užívať si pohľad von, keď ste vo svojom dome. Profily, ktoré zväčšujú veľkosť okna, aby sa optimalizovala pohľadová plocha dverí, sa vyznačuje týmto jednoduchým, moderným štýlom. Robustné krídlové alebo otočné hliníkové dvere a ich cena ponúkajú najvyššiu tesnosť voči poveternostným vplyvom a tepelné vlastnosti, ako aj rôzne bezpečnostné prvky. S mnohými dizajnovými profilmi alebo hliníkovými panelovými dverami môžete vyjadriť svoj špecifický štýl.

dvere

Nové hliníkové predné alebo zadné dvere budú slúžiť ako robustná investícia na dlhé roky, pričom si môžete vybrať z veľkého množstva panelov vrátane líšt z nehrdzavejúcej ocele. Hliníkové vchodové dvere patria medzi najnovšie prírastky do našej produktovej rady. Vchodové dvere vyrobené z hliníka sú kvalitné a majú štíhly rám. Dodáva sa plne presklený alebo čiastočne presklený ako obvykle. Rezidenčné alebo ľahké komerčné použitie, elegantný moderný štýl a dojem, vysoko bezpečné viacbodové uzamykanie a jedinečné farby, to všetko sú bežné vlastnosti. Vysokokvalitné hliníkové bytové dvere sú ideálne na vytvorenie funkčného a esteticky pekného vstupu do vášho domu. Okamžite zlepšia vzhľad a dojem z vášho domova.

dvere

Vyberte si zo širokej škály hliníkových bytových dverí, vrátane úplne presklených a čiastočne presklených možností, ktoré poskytujú vysokú bezpečnosť, efektivitu a odolnosť. Niet divu, že hliníkové vchodové dvere sú stále obľúbené vďaka svojmu vysoko bezpečnostnému systému viacnásobného uzamykania, farbám na mieru a elegantnému súčasnému vzhľadu. Použitie hliníka na bytové vchodové dvere má množstvo výhod. Hliníkové bytové dvere sú dobre vybavené, aby odolali nástrahám každodenného života, poskytujú výnimočnú tepelnú izoláciu, najvyššiu úroveň bezpečnosti a maximálnu životnosť. Výsledkom je, že okrem obrovskej úspory energie budete môcť v noci pokojne spať s vedomím, že váš domov je v bezpečí. Okrem toho hliníkové dvere majú zaručenú dlhú životnosť a sú veľmi odolné voči rôznym poveternostným situáciám. Všetky naše architektonické okná a dvere, ako aj naše hliníkové zasklenia, majú tú najlepšiu kvalitu.