Rubriky
Produkty

Hliník so sklom je spojenie, ktoré stále niečím prekvapí

Moderné interiéry, ale aj exteriéry sú spájané so sklenenými prvkami, napríklad dverami, celými stenami, zábradlím, sprchovými kútmi či prístreškami. Sklo je využívané ako materiál hlavne pre svoje vlastnosti, ako je čistý dizajn, elegancia a nadčasovosť. Dajú sa z neho vyrobiť dvere, zasklené steny, sprchovacie kúty, rôzne prístrešky, zábradlia a podobne. Vďaka tomu, že je priehľadné, dokáže do priestoru vniesť svetlo, a preto je vhodné aj do malých miestností. A naopak, tam kde to priestor dovoľuje,  je možné osadiť sklo s pieskovanou či polepenou alebo maľovanou úpravou. Ide prevažne o miestnosti, ktoré rozdeľujeme na menšie priestory, ale neuzatvárame ich úplne. Práve v nich sa dá kovanie na sklenene dvere popustiť uzda kreativite a vymyslieť dizajnovo zaujímavý efekt.

Výrobou sklenených a hliníkových konštrukcií sa už od roku 2008 zaoberá spoločnosť LM-mont. Na svete už má svoje postavenie, pretože jej výrobky sú dizajnovo prepracované, kvalitné a nadčasové. Z jej výrobných hál vychádzajú sklenené dvere kyvné, posuvné, sklenené sprchové kúty, zábradlia či prístrešky, ale aj celé presklené steny či v súčasnosti veľmi preferované sklenené fasády. Sklo je osadené do hliníkových rámov, pretože je to materiál, ktorý je moderný, efektný a vhodný do každého interiéru či na fasádu modernej budovy, no veľmi žiadané sú aj bezrámové systémy, ktoré dokážu vytvoriť technicky čistý a moderný dizajn. Súčasťou nielen dverí, ale aj ostatných výrobkov v portfóliu spoločnosti LM-mont, je kovanie.

dvere, kľúčka

Ku skleneným dverám je potrebné aj kovanie, a to je v ponuke ako:

-bodové úchyty

-dverové úchyty

-dverové rámy

-posuvné systémy

-tesnenia medzi sklo a prahy

kúpeľňa, sklo, dvere

Okrem kovaní na už spomínané sklenené dvere spoločnosť vyrába a dodáva aj:

-kovanie na sprchové kúty

-kovanie na sklenené steny

-kovanie na prístrešky

-kovanie na zábradlia

 -iné druhy kovaní

 

 Vložte realizáciu stavby do rúk tejto firmy a s výsledkom budete viac ako spokojní. Jej zamestnanci vám poradia už v začiatkoch pri návrhoch stavby až po realizáciu a osadenie posledného prvku budovy.