Herné konzole NINTENDO Switch

Na našom trhu stále ešte horúca novinka, herná konzola NINTENDO Switch, ktorá priamo vletela medzi tisíce natešených hráčov, ktorí dávajú prednosť hraniu hier na konzole oproti stolnému počítaču alebo notebooku. Hneď od začiatku predaja tejto hernej konzole bol o ňu obrovský záujem a po prvých kusoch sa len zaprášilo. Očakávanie bolo veľké, ale ani samotná spoločnosť NINTENDO taký záujem nepredpokladala. Niet sa čomu diviť, že musela na trh dodať a stále dodáva nové a nové kúsky tejto modernej konzoly, ktorá zásadným spôsobom mení spôsob, akým konzolové hranie vnímajú hráči.
 
nintendo

–        Kúzlo tejto konzoly spočíva v jej úplnej univerzálnosti.
–        Môžete ju pripojiť k televízii ako klasickú domácu konzolu alebo počas chvíľky pretransformovať na takzvaný handheld s 6,2 palcovou dotykovou obrazovkou a vyraziť napríklad hrať do prírody.
–        Ďalším tromfom sú špeciálne ovládače Joy-Noc, ktoré Vám v ovládaní a hraní hier poskytnú nebývalú slobodu.
–        Môžete mať v každej ruke jeden ovládač alebo sa podeliť s kamarátom a užiť si multiplayerovú zábavu vo dvoch.

konzole

–        Navyše je možné spojiť oba diely ovládača a vychutnať si presnú kontrolu nad každým Vašim pohybom.
–        Na ľavom Joy-Conu potom nájdete tlačidlo pre zachytenie udalostí na obrazovke a ich zdieľanie na sociálnych sieťach.
–        Pravý Joy-Con zase disponuje NFC modulom určeným k interakcii s amiibo figúrkami alebo kamerou.
–        Oba Joy-Cony navyše vytvárajú natoľko detailnú odozvu, že nasimulujú napríklad aj jednotlivé vibrácie kociek ľadu vo vnútri pohára.

ovladač
 
Aby Vám ďalšia dodávka nedostatkových konzol neunikla, odporúčame si ju pred objednať čo najskôr. Hráčov, túžiacich po revolučnom hraní Zeldy, Maria a ďalších hier, je totiž stále násobne viac, ako počet dodaných a dodávaných Nintendom na trh od rovnako menovanej spoločnosti. Herné konzoly Nintendo Switch sú medzi hernými konzolami naozajstnou jednotkou, ktorú každý správny hráč musí vlastniť.